Logo
Monitoring

Fotowoltaika

Nasze domy zużywają prawie 80 % ogólnej energii elektrycznej pochodzącej z elektrowni. i że już dziś można mieszkać w ekologicznym budynku, który niezależnie od dostarczycieli prądu, we własnym zakresie wyprodukuje część potrzebnej energii cieplnej. Pozyskiwanie energii ze słońca jest dostępne dla przeciętnego Polaka.

Zajmujemy się montażem systemów fotowalicznych, które pobierają i przekształcają energię słoneczną wykorzystywaną do ogrzewania bieżącej wody oraz wspomaganie centralnego ogrzewania. Brzmi skomplikowanie, ale działanie jest bardzo proste.

Panele fotowoltaiczne (kolektory to całkowicie inne urządzenie, hydrauliczne) sprawią, że dom będzie nie tylko bardziej przyjazny środowisku, ale i tańszy w utrzymaniu. Dzięki nim można pozyskiwać ciepło całkowicie za darmo. Efekty w postaci mniejszego zużycia energii dostrzeże się od razu po zamontowaniu paneli słonecznych. Ale warto również spojrzeć w niedaleką przyszłość. Prąd nie tanieje, a nasze potrzeby na energię elektryczną nie maleją, a wręcz rosną. Dlatego postawienie na odnawialne źródła energii i montaż paneli PV jest obecnie najbardziej perspektywicznym i opłacalnym rozwiązaniem. Panele sprawią, że w pewnym stopniu zrezygnuje się ze standardowych i kosztownych źródeł energii cieplnej. a także zmniejszy rachunki za ogrzewanie i ciepłą wodę, czyli dom stanie się energooszczędniejszy.

Instalacja fotowoltaiczna to kosztowna inwestycja. Myślimy jednak, że warto. Panele montuje się raz, a korzysta z nich długie lata.

To możemy zaoferować:

  • Bezpłatna wycenę i konsultacje

  • Ekspertyzy

  • Przygotowanie planów rozmieszczenia paneli, tak aby były najefektywniejsze, najmniej uciążliwe i nie zaburzały estetyki nieruchomości

  • Okresowy przegląd sprawności instalacji

  • Konserwacja i naprawa niesprawnych urządzeń

napisz do nas

Kontakt

+48 665 743 733

kontakt@voltsystem.pl

Seledynowa 76/9
70-781 Szczecin